وب سایت شخصی محبوبه چنگیز

خانم مارپل به منزل نو میرود-قسمت چهارم

سلام آنت عزیز

خوبی ؟

خیلی دلم برایت تنگ‌شده است

خوشبختانه ما در کنار خانه عمه کتی ، خانه ای اجاره کرده ایم ،خانه ای نسبتن بزرگ با کلی اتاق، که نمیدانم چگونه آنها را پر کنم و با چه پر کنم ،حسابی کلافه ام .مدام میروم خانه را ورانداز میکنم .واقعن نمیدانم چرا پوارو این خانه را برایم گرفته

راستی بقدری در اینجا حمل بار گران است که خودم با فرغون انرا جابجا میکنم همانطور که در عکس میبینی، قوزم درامده و از شدت استرس همان دو شوید مویی که بر سر داشتم ریخته است .

از همه بدتر اینکه ،خبر از اجناس نداری اینجا هم، تورم بیداد میکند و جنسی گیر نمی آید بیچاره ،جوانهای دم بخت، اجناسی که در عکس میبینی ،از بازار دست دوم فروشها خریدم می بینی که دیواره هایشان غر شده است ولی برای ما کافی است .

خدا را شکر عمه کتی تا حدودی برایمان ارث گذاشته است که توانستیم همین ها را بخریم ‌

فکر نمیکردم خانه چیدن و اسباب کشی انقدر سخت باشد حتمن تعجب میکنی 🙄پس خانه قبلی را چه کسی چیده بود ؟

راستش پدر پوارو خانه را به ماهدیه داده بود و مادر من کل اثاث خانه را برایم خرید و من و پوارو مثل دو تا مرغ عشق در ان سکنی گزیدیم و مرگ عمه کتی باعث کوچ ما از لانه ی مان شد .

بلی همه رفتنی هستند ولی ما به خانه دیگری رفتیم 😁

دعا کن ذهن من از این همه آشوب رها شود و اتاقهایمان را به بهترین نحوه ممکن پر کنیم

خانه ای که هر کس در آن وارد شود ارامش را تجربه کند و وقتی از خانه ما میرود حالش خوب شود.

خیلی ارزوی چنین خانه ای را دارم ولی نمیدانم چگونه. تنها چیزی که به ذهنم میرسد باید از اینترنتکمک بگیرم و تا میتوانم جستجو کنم .

می دانی انت عزیزم الان عزت نفس خود من در این حالت صفر است😁 و نمیتوانم برای تو نسخه ای بپیچم ولی با خودم مرتب تکرار میکنم مارپل جان تو میتوانی 😁تو شاخ غول را شکسته ای 😁حالا در خریدن جنس و چیدن اجناس مانده ای و اینگونه سعی میکنم عزت نفس خود را باد کنم 😆

انت جان به محض اینکه اثاثها را چیدم دعوتت میکنم که به منزلم بیایی ،راستی یادت نرود برایم دعا کنی اجناس خوب و با کیفیتی برای خانه پیدا کنم .

ماجراهای مارپل قسمت اول

ماجراهای مارپل قسمت سوم

ماجراهای مارپل قسمت پنجم

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x