وب سایت شخصی محبوبه چنگیز

نقش مدیران در عزت نفس

🔴
سلام دوستان عیدتان مبارک
حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت روز عید میرفت 🙂🙃
🔅
میخواستم در رابطه با نفش مدیریت در سیستم های اداری با عزت نفس کارمندان صحبت کنم .
🔅
اینکه در سیستمهای کنونی نحوه صلاحیت افراد بنابر اینکه خویشاوند کدام صاحب منصب هستند از جمله دختر، پسر، عروس، داماد، نوه ،نتیجه، همشهری،هم دانشگاهی و یا بقال سر کوچه اشون مشخص میشود.
🔅
با توجه به اینکه کیفیت کار کیلویی چنده و اصلا کار چی چی هست،.هر چه شخصی سفارشی تر، تعریف ها، تمجیدها بیشتر و به همان میزان توانمندیهایش غیر قابل وصف تر هست .
🔅
حال ممکن است در این بین این نورچشمی ها ، افراد بدون سفارشی هم دیده شوند که شرط ورود به این حلقه بسته ی صالحین، نابینا و ناشنوا بودن در قبال تصمیمهای مدیریتی است اگر واجد چنین صفاتی باشیم ما هم در جرگه ی افراد ذیصلاح اداره قرار خواهیم گرفت .
🔅
حال اصولن اگر مدیران با کامیون از روی شما رد شدند و شما را متهم به داشتن اخلاق های نکوهیده کردند، شما خود را نبازید چون مصلحت ایجاب میکند که با شما چنین رفتار کنند تا زبانتان را غلاف کنید و ساکت بنشینید .
🔅
نه ان عزیزانِ مدیر زاده ،انسانهای توانمندی هستند نه شما ناتوان فقط بستگی به شرایط موجود حاکم بر ادارات دارد.
میزان عزت نفس خود را وابسته بر این تعاریف و انتقادها نکنید.
چون بارها دیده شده همین سیستمی که شما را له کرده گاهی اوقات انچنان بادتان میکند که شما باورتان نمیشود باز هم دلتون را خوش نکنید، برای این است که از شما برای مقاصدشان استفاده کنند.
🔅
در ادارات چیزی که ارزش ندارد کار و کیفیت انجام آن است ولی بهترین کار این هست که هر کس بنابر وجدان خود کار خود را درست انجام دهد .
🔅

دوباره عیدتان مبارک

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x