وب سایت شخصی محبوبه چنگیز

ماجرای نحوه کار پیدا کردن خانم مارپل-قسمت هفتم

🥖

سلام انت عزیزم‌

خوبی ؟ 🍀

بگذار خبر داغی برات دارم، تازه از تنور دراومده و اون اینه که، از اونجایی که ما تصمیم گرفتیم اینجا بمونیم، باید شغلی برای خودمون دست و پا میکردیم .همینطور که در عکس میبینی من در یک‌ نونوایی مشغول به کار شدم، فکر کنم کمی تعجب کنی به دو علت

اول اینکه چرا پوارو کنارم نیست ؟

دوم اینکه چطور من حاضر به انجام این کار شدم ؟

🍀

با این اوضاع کرونا، رکود اقتصادی بیشتر هم شده ،وقتی در به در دنبال کار می گشتیم  آخر سر، تنها جایی که حاضر شد به ما کار بده اینجا بود ولی پوارو قبول نکرد و با گفتن اینکه” بمیرم من این کار رو انجام نمیدم ، با این همه سابقه و مطرح شدن در سطح جهانی  من بیام بشم شاطر” و بعد از زدن کلی غر، گذاشت رفت ،هر چند تلاش کرد  که من رو منصرف کنه ،موفق نشد و حتمن الان توی خونه قنبرک‌زده و یا کنترل تلویزیون رو دستش گرفته و داره اخبار دنیای پر آشوب رو میبینه .

و اما من ،انت عزیزم درسته که من و پوارو کارآگاههای جهانی هستیم و همین صاحب نونوایی داستانهامون را خونده بود ولی گفت ببینید عزیزان با تمام احترامی که برای شما قائلم، کارگران‌چینی با نصف قیمت شما برام کار میکنند و اگر تمایل دارید بمونید  وگرنه متاسفم.

 به خاطر همین من هم چونه نزدم و تصمیم گرفتم کار کنم و به موازات این کار،تحصیلات مربوط به وکالت را بخونم تا یک وکیل  معتبری در اینجا شوم .

انت عزیزم بگذار به زبان آدمیزاد به تو  بگویم که نوع کار  به من ارزش نمی ده بلکه این من هستم که به کار ارزش میدم و این نشان میدهد که پوارو عزت نفسس کمی پایینه که گذاشت رفت .

به زبان کودکانه برایت بگویم عزیزم که معنی جمله ام این است که

درست است که مارپل نان میپزد با اینکه کارآگاه هست ولی از ارزش من کم نشده ولی خوش به حال این نانوایی که شاطرش من(مارپل) هستم . 🍀

آنت عزیزم، این  چندمین باره که من برات نامه مینویسم، خوشحال میشم کمی از حال و روزت بگی .منتظر نامه ات هستم

دوستدارت مارپل

داستانهای مرتبط

ماجراهای مارپل قسمت اول

ماجراهای مارپل قسمت ششم 

ماجراهای مارپل قسمت هشتم

🍀

#نانومحتوا#عزت_نفس #ارزشمندی#نانوایی#مارپل #پوارو #کار#مهاجرت #رکود#تحصیلات

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x